Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Čokoládové dárky

Luxusní dárky z čokolády

Váš svatební nebo jiný významný den může být nezapomenutelný i díky naší luxusní čokoládě. Na vaše přání vyrobíme českou kvalitní čokoládu, která bude ideální čokoládový dárek pro vás, vaše hosty, kolegy, zákazníky.  Jsme český výrobce čokolády a s láskou a vášní pro vás vytváříme kvalitní mléčnou i hořkou čokoládu, kterou pro vás můžeme připravit i speciálně na míru, a to v nádherném dárkovém balení. Každý host vaší svatby, rautu, banketu, tiskové konference nebo plesu si tak může odnést nevšední čokoládový dárek, který mu připomene váš den, či vaši společnost.

Čokoláda jako dárek je originální tečkou vašeho významného životního dne. Vaše mléčná nebo hořká čokoláda bude zabalena do originálního dárkového balení. Záleží jen na vás, jaké dárkové čokolády zvolíte. Jsme zde pro vás a rádi s vámi vaše nápady, přání a požadavky probereme tak, abyste byli maximálně spokojeni!

Dárkové balení

Originální dárkové balení

Nejsme jen výrobce čokolády, zakládáme si i na tom, aby naše produkty byly zabaleny do kvalitních a netradičních obalů. Vaše dárková čokoláda na míru se proto bude vyjímat v nádherných papírových taštičkách nebo originálních dřevěných krabičkách. Dárkové balení vám připravíme přesně dle vašich představ! Zvolíte si dárkovou stuhu vlastní barvy, šíře i textu, laserem umíme vypálit na dárkové balení jakýkoli motiv. Pomocí laseru umíme přesně gravírovat do různých materiálů, nejčastějido dřeva či překližky, ale i sklo, kůži či plasty.