Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kariéra

Vyroba_SteinerKovarik_Plzenska_Tana.jpg
Chceš mít čokoládový fousy a nejsladší práci na světě? Pak jsi ta pravá do naší výroby nejbáječnějších dobrot z čokolády.
Jsme rodinná čokoládovna Pražská čokoláda. Hledáme cukrářku čokoládových cukrovinek na HPP Co tě čeká: Převážně ruční výroba čokoládových tabulek, pralinek a dražé, jejich zdobení a příprava na expedici.
Práce na 8 hodin denně, pondělí až pátek, pouze ranní provoz.
Co čekáme my od tebe:
-ochotu učit se nové věci
-šikovné prstíky, pečlivost
-spolehlivost 
-dobrou náladu, pozitivní přístup
-praxe cukrářky výhodou
Co Ti nabízíme:
-práci na HPP
-rodinný mladý fajnový kolektiv
-dlouhodobou spolupráci
-důvěru
-odpovídající platové ohodnocení 110,- Kč/hod. čistého
-zaměstnanecké slevy
-roční prémie
-pracoviště na Plzeňské v Řepích Své nabídky (CV) posílej na jitka.pelechova@prazskacokolada.cz

 

Co je značka Steiner&Kovarik?

Z lásky a vášně se zrodila značka Steiner & Kovarik, když se v roce 2011 potkali Silvie Steinerová a Petr Kovařík. Spojení dvou srdcí, vizí a energií se stalo základem nejen rodinné firmy Pražská čokoláda, která značku zaštiťuje, ale i její filosofie a celkového působení.

Není nad láskyplnou péči a tu my věnujeme všemu, co děláme; vybírání surovin, tvoření designu, péči o zákazníky a zejména samotné výrobě. Věříme v poctivost, originalitu, vzájemnou úctu a sílu lásky. Věříme, že vloženou energií formujeme nejen vzhled a chuť našich výrobků, ale i jejich energetický vliv.

 

Vyrábíme s nadšením prvotřídní čokoládu

Naše rodinná firma pro vás s nadšením vyrábí prvotřídní luxusní čokoládu z pečlivě vybraných čokoládových bobů z Kolumbie. Více o čokoládě a značce vám řekne právě Petr Kovařík.

Milujeme, co děláme a děláme, co milujeme

Takové je motto celé firmy. Silvie je ta, která před lety s nápadem vyrábět kvalitní čokoládu a vtisknout jí jedinečný vzhled přišla. Když jí do života přišel její partner, Petr Kovařík, vše nabralo zcela nový rozměr. Poslechněte si to sami.

Každý člověk v našem týmu něco znamená

Když přišla Terka na brigádu do naší pražské prodejny, ani ve snu by jí nenapadlo, že se za pár let stane součástí marketingového týmu. Jaká byla její cesta v Pražské čokoládě se dozvíte ve videu.