Mléčná čokoláda se skořicí, 250g

Další novinkou pro vás je opravdu velká 250g tabulka mléčné čokolády se skořicí! 🍫✨ Naše oblíbená kombinace chutí mléčné čokolády a voňavé cejlonské skořice, tentokrát bez mandlí! Jemně zkombinovaný poměr skořice a čokolády nadchne jak dospělé, tak děti. V krásném obalu se skvěle hodí jako dárek pro celou rodinu. Dopřejte si sladký zážitek, který zahřeje a potěší! 🌟🎁

Stejně jako naše čokoláda je i skořice té nejlepší kvality.

Skladem
288 Kč / ks 96 Kč / 100 g
Kategorie: Čokoládové tabulky
Hmotnost: 0.25 kg
Ruční česká výroba
Ruční česká výroba
Vše výrábíme v Česku, ve vlastní čokoládovně a z nejkvalitnějších surovin.
Bean to bar
Bean to bar
Naši sérii Aluna vytváříme u nás ve výrobně od samotneho kakaoveho bobu po finalni tabulku.
Bez lepku a palmového oleje
Bez lepku a palmového oleje
Naše produkty neobsahují lepek, ani palmový olej.

Složení:

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaové boby, kakaový prášek, cejlonská skořice, mandle, lyofilizované borůvky, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma: pravá vanilka. Může obsahovat arašídy a suché skořápkové plody. Obsah kakaové sušiny: min. 35 %. Uchovejte v chladu a suchu. Vyrobeno v České republice.

Energetické hodnoty pro 100 g:

Energetická hodnota – 2428 kJ/ 583 kcal; Tuky – 39,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny – 23,0 g; Sacharidy– 51 g, z toho cukry – 51,0 g; Bílkoviny – 6,1 g; Sůl – 0,18 g.
 

Tento výrobek neobsahuje lepek.

Netto 250g

Rozměry obalu: 17,8 x 11 x 1 cm

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o. | K Sadu 754/2b, 18200 Praha 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu