🎁 K nákupu nad 1 200 Kč pro vás máme připravené sladké překvapení – čokoládové dražé.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 765 hodnocení
5
737x
4
14x
3
3x
2
1x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

KB Avatar autora Kateřina Bocková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.2.2024
Avatar autora Lucie Říhová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2024
AM Avatar autora Andrea Maixnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2024
LB Avatar autora Lea Baloghová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2024
SV Avatar autora Silvia Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2024
ZB Avatar autora Zuzana Borovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2024
Byl to můj první nákup a vřele doporučuji .
JP Avatar autora Jana Prosická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2024
AS Avatar autora Andrea Stejskalová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 10.2.2024
HK Avatar autora Hedvika Kalčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2024
Avatar autora Michaela Škařoupková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2024
Velmi spokojena
LB Avatar autora Lucie Bulínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2024
RH Avatar autora Romana Hanzlíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2024
Jsem velmi spokojená.
Avatar autora Petr Štosek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2024
Super
JM Avatar autora Jana Machulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2024
Jsem velmi spokojená.
KV Avatar autora Klára Valešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.2.2024
VB Avatar autora Veronika Bartikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2024
Vše vynikající.
MK Avatar autora Miladapi Kantorova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2024
JP Avatar autora Josef Ptáčník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.2.2024
Avatar autora Karel čeněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.2.2024
Avatar autora Lucie Šimonová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.2.2024

Ovládací prvky výpisu

765 položek celkem