Newsletter
Česky English Deutsch

Děláme, co milujeme... milujeme, co děláme!

Kruh_web-01.png

  Vývoj značek

Abychom zajistili, že obsah dárkových balení je stejně luxusní jako obal, rozhodli jsme se čokoládu sami vyrábět. Nejprve pod značkou Nachfolger. Jedná se o jednu z nejstarších cukrovinkářských firem u nás (zal. r. 1888). Silvie Steinerová značce vdechla nový život a uvedla pod ní na trh čokoládové miniaturky s pražskými motivy. 

V roce 2011 do firmy vstoupil partner Silvie Steinerové, Petr Kovařík. A tak vznikla druhá značka STEINER & KOVARIK. Ve svém portfoliu nabízí produkty s modernějším designem. I méně obvyklými příchutěmi jako např. mandle v čokoládě se zázvorem, chilli a solí nebo zdraví prospěšnou moringou.

 

Silvie_Petr_Kruh_web-01.png

 

Česká rodinná firma

s 11-ti letou tradicí. Práce je pro nás koníčkem. Veříme, že nadšení a radost z práce se odráží v našich výsledcích. Snažíme se, co nejvíce spolupracovat s českými dodavateli, používat české suroviny (ovoce, med, ořechy...).  Jsme otevření novým nápadům i možnostem podnikání. V současnosti nabízíme nejširší nabídku kvalitní čokolády v dárkových baleních s motivy Prahy. Naše produkty se nabízí ve 4* a 5*  hotelech, duty free obchodech a v našich vlastních značkových prodejnách.

Firma vznikla v roce 2005, kdy se její zakladatelka, Silvie Steinerová, rozhodla zkusit vyplnit volné místo na trhu. V obchodech se suvenýry zkusila nabídnout několik prvních dárkových čokolád. Produkty se vyprodaly do jednoho. A tak to všechno začalo....

 

Kruh_web[1].png

Silvie Steinerová

"Firma je pro mě splněným snem, který mohu žít. Umožňuje mi seberealizaci a díky našim výrobkům mohu prezentovat Českou republiku nejen u nás, ale i v zahraničí. Důkazem toho jsou spokojení partneři, zákazníci i přátelé, kteří naše produkty žádají jako dárky pro své cesty za hranice."

Petr Kovařík

"Od doby, co jsme se Silvií partneři se její firma stala mým koníčkem a zároveň obživou. Pracoval jsem 5 let na pozici Field Sales Manager v Mazda ČR a za tu dobu jsem poznal, že kvalita výrobku a služby jsou základním a nepostradatelným pilířem společnosti. Další pilíř je, že naší práci milujeme, a tím pádem máme možnost naše partnery nejenom obohatit obraty, ale také radostí, se kterou naší práci děláme."

Zaujala Vás naše firma? Chtěli byste se k nám připojit?

 

Uložit

Uložit