Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

1_O_nas.jpg

S láskou a vášní se rodí vysoce kvalitní čokoláda

Nevyrábíme pouze kvalitní pražskou čokoládu, nabízíme Vám jedinečný zážitek plný smyslných čokoládových chutí. Chceme, aby se pro Vás, stejně jako pro nás, stala luxusní čokoláda vášní a životní radostí.

Osud tomu zřejmě tak chtěl, že se v roce 2011 potkali Silvie Steinerová a Petr Kovařík a díky jejich lásce a vášni k čokoládě se zrodila značka Steiner & Kovarik. Spojením dvou duší, srdcí, energií a čokoládových přání vznikla česká rodinná firma, která pro vás s nadšením vyrábí prvotřídní luxusní čokolády z pečlivě vybraných čokoládových bobů.

Náš čokoládový příběh…

Silvie Steinerová se v roce 2005 rozhoduje splnit si svůj sen a začíná budovat vlastní podnikání spojené s její láskou k čokoládě. Křísí legendární cukrovinkářskou značku Nachfolger, jejíž kořeny sahají až do roku 1888, a začíná výrobky z čokolády zásobovat duty free obchody na pražském letišti. Zaměřuje se mimo jiné na čokoládové produkty s motivy Prahy, které se stávají oblíbeným artiklem mezi turisty a zahraničními návštěvníky Prahy. 

Značka Nachfolger tak znovu ožívá a Silvie se začíná věnovat prodeji čokoládových miniaturek s motivy Prahy naplno. O šest let později dochází k osudovému setkání. Silvie Steinerová potkává Petra Kovaříka. Je to láska na první pohled. Brzy je jasné, že jde nejen o lásku jednoho k druhému, ale i o společně sdílenou lásku ke kvalitní čokoládě. Vzniká prémiový brand luxusních čokolád Steiner & Kovarik. Petr Kovařík uplatňuje své bohaté obchodnické dovednosti a úspěšně rozšiřuje síť odběratelů čokoládových výrobků o desítky luxusních hotelů a dalších prodejních míst.

2_O_nas.jpg
3_O_nas.jpg

Česká čokoláda je naší vášní

Silvie Steinerová zbožňuje kreativní práci s čokoládou. Stojí za vizí a hodnotami značky i za vzhledem a designem obalů čokoládových produktů. Nezalekne se žádné výzvy a dokáže ostatní nadchnout pro svou vizi. Ráda při výrobě české čokolády kombinuje oblíbené ingredience jako jsou  pražené mandle, rozinky, nugát, moringa a při výrobě využívá vysoce kvalitní kokosový cukr. Silvie Steinerová přiznává: „Naše rodinná firma je pro mě splněným snem, který mohu žít. Umožňuje mi seberealizaci a díky našim kvalitním čokoládovým produktům mohu prezentovat Českou republiku nejen u nás, ale i v zahraničí. Důkazem toho jsou spokojení partneři, zákazníci i přátelé, kteří naši pražskou čokoládu s chutí konzumují a doporučují dál.“

Silvii jedinečně doplňuje její partner Petr Kovařík, a to nejen stejně silnou vášní pro čokoládu. Poctivá výroba čokolády je pro něj naprostou prioritou. Petr při práci uplatňuje především svůj obchodní talent a znalost světových jazyků a nadšení, se kterým výjimečnou českou luxusní čokoládu značky STEINER & KOVARIK představuje domácím i zahraničním partnerům a zákazníkům. „Od doby, co jsme se Silvií partneři se její firma stala mým koníčkem a zároveň obživou. Pracoval jsem 5 let na pozici Field Sales Manager v Mazda ČR a za tu dobu jsem poznal, že kvalita výrobku a služby jsou základním a nepostradatelným pilířem společnosti. Další pilíř je, že naší práci milujeme, a tím pádem máme možnost naše partnery nejenom obohatit obraty, ale také radostí, se kterou naší práci děláme."

Naše motto proto zní: „Milujeme, co děláme. A děláme, co milujeme.“