Z důvodu zvýšených teplot doporučujeme zasílat do výdejen nebo našich obchodů. Jelikož výdejní boxy mohou být pod vlivem sluníčka rozpálené.

Mléčná čokoláda s motivy z dětské knihy Garpíškoviny , růžová, 70g

Sladká porce pomoci Elence a Radečkovi

Mléčná čokoláda s motivy z dětské knihy Garpíškoviny od Barbary Nesvadbové

Elenka se narodila jako zdravá holčička. V devíti měsících měla ale první velký epileptický záchvat a její vývoj se zastavil. Holčička trpí nejen nekompenzovanou farmakorezistentní epilepsií, ale také vzácnou metabolickou poruchou a je závislá na 24hodinové péči rodiny.

Radeček se narodil ve 35. týdnu těhotenství akutním císařským řezem pro hrozící nedostatek kyslíku v děloze. Vážil necelých 2300 gramů, byl malinký, ale po porodu se vše zdálo být v pořádku. Bohužel se u něj zjevně opozdil motorický vývoj a byla mu diagnostikována DMO – dětská mozková obrna. Chlapeček potřebuje neustále cvičit a rehabilitovat.

50,- Kč z každé tabulky čokolády pomůže těmto dětem pomoci zvládat lépe jejich těžký osud. Výtěžek z prodeje bude konkrétně použit na úhradu nákladné rehabilitační péče, kterou oba tolik potřebují.

Nadační fond Be Charity vznikl v létě 2015. Jeho posláním je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Pomáhá formou příspěvků na léčbu, rehabilitaci, na koupi zdravotnických pomůcek a materiálu. Prioritou je pomáhat s konkrétními osudy, znát příběh každého žadatele. Mezi zásady patří rozdělení 100 procent finančních prostředků získaných v rámci aktivit fondu.

Skladem
128 Kč / ks 182,86 Kč / 100 g
Bez umělých barviv
Bez umělých barviv
Bez lepku
Bez lepku
Bez palmového tuku
Bez palmového tuku
Česká ruční výroba
Česká ruční výroba
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita
Od 1 000 Kč doprava ZDARMA
Od 1 000 Kč doprava ZDARMA
Podporujeme konkrétní farmáře
Podporujeme konkrétní farmáře
Bean to bar
Bean to bar

Složení:

Mléčná čokoláda: obsah kakaové sušiny min. 35 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaové boby, emulgátory: slunečnicový lecitin, aroma: přírodní vanilka). Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Uchovejte v chladu a suchu.

 

Energetické hodnoty pro 100 g:

Energetická hodnota - 2428 kJ / 583 kcal; Tuky - 39 g, z toho nasycené mastné kyseliny - 23 g; Sacharidy - 51 g, z toho cukry - 51 g; Bílkoviny – 6,1 g; Sůl - 0,18 g.

Tento výrobek neobsahuje lepek.

Netto 70g

Rozměry obalu: 15 x 10,3 x 1,2 cm

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o. | K Sadu 754/2b, 18200 Praha 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu