Z důvodu zvýšených teplot doporučujeme zasílat do výdejen nebo našich obchodů. Jelikož výdejní boxy mohou být pod vlivem sluníčka rozpálené.

Systers - Biohacker's dream 77% - Lion's mane a borůvky, bio (55 g)

Koncentrace

Mozek

Mlsání téhle čokolády není hřích, ale úžasný rituál. Nejde o pouhou potěchu smyslů, ale o blahodárné funkční palivo pro mysl i tělo. Až se ti kostička rozplyne na jazyku, ucítíš plnou chuť kakaových bobů z rodinné ekofarmy v Kolumbii i sladký tanec kokosového cukru a lyofilizovaných borůvek.

 • 77 % kakaa odrůdy trinitaria a criola z ekologické farmy.
 • S extraktem z adaptogenní houby lion's mane.
 • Slazená kokosovým cukrem.
 • S lyofilizovanými borůvkami.
 • Řemeslná čokoláda ruční výroby.
Skladem
249 Kč / ks 4 527,27 Kč / 1000 g
Kategorie: Systers
Hmotnost: 0.55 kg
Bez umělých barviv
Bez umělých barviv
Bez lepku
Bez lepku
Bez palmového tuku
Bez palmového tuku
Česká ruční výroba
Česká ruční výroba
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita
Od 1 000 Kč doprava ZDARMA
Od 1 000 Kč doprava ZDARMA
Podporujeme konkrétní farmáře
Podporujeme konkrétní farmáře
Bean to bar
Bean to bar

           Popis produktu

  • Hlavní hvězdou biohackerské čokošky je ale výtažek z adaptogenních hub lion's mane. Vyrostly v panensky čistých, certifikovaných finských lesích, a chlubí se tak výjimečně vysokou koncentrací účinných látek. Unikátní čokoládu tedy s chutí zakousni i při studiu nebo v práci, usměrní roztěkané myšlenky a odmění tě hlubší koncentrací. Čokoláda vznikla ručně, v pražské řemeslné čokoládovně, je vegan friendly a na trhu podobnou zaručeně nenajdeš.

    

  • Čokoláda s “houbou 21. století”

   Do čokolády jsme přimíchali extrakt z houby lion's mane od finské značky KÄÄPÄ Mushrooms! “Houba 21. století” je ultimátní potravou pro mozek. Kromě prospěšných betaglukanů v ní byly objeveny hericenony a erinaciny, jejichž neuroprotektivní potenciál zkoumají vědci po celém světě. V čokoládě najdeš výtažek z plodnic hub, kde je koncentrace prospěšných látek nejvyšší.

  •  

   Nejčistší funkční houby z certifikovaných lesů

   Funkční houba lion's mane má grády díky výjimečnému prostředí finských lesů. Čistší vzduch ani vodu na světě nenajdeš! Roste tam na březovém substrátu certifikovaném FSC či PEFC. Pěstitelé v KÄÄPÄ přitom spravují největší plochu certifikovaných lesů na světě a garantují transparentnost celé výroby. Snadnou využitelnost a vstřebatelnost aktivních látek z hub pak umožňuje extrakce inovativní ultrasonickou technologií.

   Férové kakao a řemeslná čokoláda “od bobu po tabulku”

   Za intenzivní chuť čokolády mohou kakaové odrůdy trinitaria a criola. Na své kolumbijské ekofarmě je vypěstoval Justinián Suaréz. Hnojí přírodními probiotiky a k pracovníkům i přírodě chová hluboký respekt. Díky přístupu “Od bobu po tabulku” je přitom pod kontrolou každý krok zpracování kakaa. Zásadní je proces fermentace, zlepšuje jeho stravitelnost, biologickou využitelnost i chuť.

   Komplexní superpotravina

   Kakaové boby obsahují množství účinných látek s povzbuzujícím efektem, navozují příjemný stav bdělosti. Tělo vyživí dávkou minerálů jako je hořčík, vápník či železo. Získáš z něj vitamíny skupiny B, vitamín C a E i prospěšné tuky a důležitou živinu alkaloid theobromin. Flavonoidů pak kakao obsahuje 3x víc než zelený čaj. Zajímat by tě mohlo i to, že šamani užívali kakaové boby k zahánění negativity, otevření euforických stavů a propojení s energií vlastního středu – s energií srdce.

   Lyofilizované borůvky plné chuti i živin

   V čokoládě se prokoušeš také k lahodným bio borůvkám. Díky sušení mrazem si zachovaly původní chuť i obsah živin. Jako čerstvě utržené v lese!

   Proč tuhle čokoládu naprosto milujeme?

   • Protože je funkční. Nesmlsnou si jen chuťové pohárky, ale celé tělo. Díky výtažku z adaptogenní houby a vysokému obsahu kvalitního kakaa podporuješ svůj organismus řadou vitamínů, minerálů a antioxidantů.
   • Protože nakopává. Tahle čokoláda má grády. Kostička ti usnadní fokus během studia i práce a rozproudí činnost mozku.
   • Je to naše bejby.Tenhle klenot mezi čokoládami vznikl společnými silami Systers.bio a naší oblíbené finské značky Kääpa Mushrooms. Samotnou tabulku pak ručně zpracovali mistři svého řemesla v lokální Pražská čokoládě (Steiner & Kovarik).

    

   Nutriční hodnota

   Ve 100 g

   Energie (kJ/kcal)

   2505 / 601

   Tuk  (g)

   50,6

   ·       Z toho nasycené mastné (g)

   30,3

   Sacharidy (g)

   21,2

   ·       Z toho cukry (g)

   16,1

   Bílkoviny (g)

   7,7 

   Sůl (g)

   0,03

    

  • Složení: kakaové boby, kakaové máslo, kokosový cukr, lyofilizované borůvky, voda, ethanol, extrakt z hericia, slunečnicový lecitin. Obsah kakaových součástí nejméně 77 %. 

   Skladování: Uchovávej na suchém a chladném místě.

   Země výroby: Česká Republika

   

   

   

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:
  Zpět do obchodu